Atribuită Cumpărare directă

ETAMSILAT 250mg/2ml 80 X 4.96 = 396.80 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA24991351
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
33621200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
396,80 RON
Valoare atribuită
396,80 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

396,80 RON

din 396,80 RON estimat