Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de instalatii electrice iluminat public dupa cum urmeaza: - elaborare proiect tehnica - demontarea aparat vechi cu sursa de iluminat conventionala - montare aparat iluminat stradal LED marca Solentis Lumio 30W x 770 bucati: Oferta mai cuprinde accesorile : 770 bucati de consola cu sistemul de fixare pe stalp. Oferta mai cuprinde conectica pentru montarea celor 770 corpuri LED: clema CDD 45S,conductor CYYF,clema pe sir. Modernizare puncte de aprindere x 5 bucati Extindere retea de iluminat cu 5 stalpi si cablu tyir 2 x25. GARANTIE: Garantia lucrarilor este de 3 ani. Garantia corpurilor de iluminat este de 5 ani.
- Număr anunț
- DA25002363
- Autoritate contractantă
- COMUNA POLOVRAGI (CONSILIUL LOCAL POLOVRAGI GORJ) (CUI 4718977)
- Furnizor / câștigător
- ELBI ENERGY PROJECTS S.R.L. (CUI 41166842)
- Cod CPV
- 45316110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 449.800 RON
- Valoare atribuită
- 449.800 RON
- Data publicării
- 07.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.