Atribuită Cumpărare directă

VERIFICARE TEHNICA PERIODICA SI INLOCUIRE / CALIBRARE SUPAPE PT. CENTRALA PE LEMNE INTRE 35 - 60 KW

Număr anunț
DA25010759
Autoritate contractantă
LICEUL PETRU RARES (CUI 4443400)
Furnizor / câștigător
MOTO INSTAL SRL (CUI 10570157)
Cod CPV
50720000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.655 RON
Valoare atribuită
2.655 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.655 RON

din 2.655 RON estimat