Atribuită Cumpărare directă

Test rapid antigen Helicobacter Pylori din materii fecale ; Test rapid Hepatita B - HBsAg, caseta, 25 teste / kit ; Anti HCV, test rapid ; Test rapid anti HIV 1/2, caseta, 25 teste / kit, ; Procalcitonina

Număr anunț
DA25011156
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
Furnizor / câștigător
A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.053,50 RON
Valoare atribuită
2.053,50 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.053,50 RON

din 2.053,50 RON estimat