Atribuită Cumpărare directă

Serviciu extern specializat-Expert Cooptat conform art.126 alin (3) din HG 395/2016 in vederea organizarii procedurii de achizitie avand ca obiect :Proiectare si executie pentru: "Covor bituminos pe drum judetean DJ 703 Moraresti-Cuca-Ciomagesti-lim. jud.Olt, km 0+000-9+720, L=9,72 km, comunele Moraresti si Cuca,jud.Arges.

Număr anunț
DA25014844
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Judeteana de Drumuri Arges R.A. (CUI 27648587)
Furnizor / câștigător
IMPRESSION PROMOTIONS ADVERTISING SRL (CUI 17450875)
Cod CPV
79418000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat