Atribuită Cumpărare directă

PATE 100GR ARDEALUL(12)(6) 60 BUC X 1.9266 MARGARINA DELMA 500GR(24)(18) 10BUC X 2.9266 MARGARINA UNIREA 250GR(40) 10BUC X 2.1009 OUA ROMANIA CAL I 60BUC X 0.5045 CEREALE VIVA 250GR CACAO(10) 10 BUC X 4.3027 BATON CIOCOLATA ROSHEN 43GR(30) 30BUC X 0.8715 NAPOLITANE SOPHIA 100GR(24) 24BUC X 0.8440 CORN 7DAYS 65GR(30B/BAX)OLALA 60BUC X 1.3669 COZONAC 450GR LAPTE SI FRISCA 3BUC X9.0825 CHEC DE ACASA MARMORAT 450GR 3BUC X 8.6238 FIDEA 400GR DUNCA 10BUC X2.7064 COPANELE VRAC(10KG)(12KG) 10 KG X6.6880 BATON CIOCOLATA 25GR** 24BUC X 0.3577 NAPOLITANE MOTTO 34GR(20) 20 BUC X0.7798 BANANE 3,10KG X 6.4036 MERE ROSII CAL I 3,40KG X3.1100 MERE GOLDEN POLONIA CALI 3KG X 3.1100 PORTOCALE SPANIA 3.90KG X4.2201

Număr anunț
DA25013283
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DORNA CANDRENILOR (CUI 6631434)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
595,08 RON
Valoare atribuită
595,08 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

595,08 RON

din 595,08 RON estimat