Atribuită
Cumpărare directă
Motoferăstrău pe benzină, versatil şi rezistent, de 2,6 kW cu motor 2-MIX economic şi sistem de filtrare cu durată lungă de viaţă cu prefiltrare de tip ciclon. Îndeplineşte normele de mediu EU II. Ajutor practic, universal pentru activităţi precum agricultură, peisagistică, construcţii cu lemn şi tâmplărie. Date tehnice Capacitate cilindrică cm³ 50,2 Putere kW/CP 2,6/3,5 Greutate kg 1) 5,6 Lungime de tăiere cm 40 Raport Greutate-Putere kg/kW 2,2 Nivel presiune acustică dB(A) 2) 103 Nivel putere acustică dB(A) 2) 115 Valoarea vibrațiilor, dreapta m/s2 3) 4,5 Valoarea vibrațiilor, stânga m/s2 3) 4,5 Tip lanţ STIHL Oilomatic .325 " Pas lanţ .325" Volum rezervor l 0,50 Pinion - număr de dinți 7 Z Frână de lanţ QuickStop A(8) Perioadă de expunere zilnică la vibraţii 1 dreapta m/s2 3,1 Volum rezervor ulei cm3 240 Durată expunere zilnică h 3,7 mai putin
- Număr anunț
- DA24998768
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 44510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.016 RON
- Valoare atribuită
- 2.016 RON
- Data publicării
- 07.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.