Atribuită Cumpărare directă

Activitati de intretinere tehnica, desfasurate sub forma verificarilor tehnice lunare, executate conform specificatiilor din cartea tehnica, pentru fiecare tip de aparat sau dispozitiv medical si a recomandarilor producatorului, cu personal calificat, instruit de producatorul echipamentelor si atestat prin diplome sau certificate de instruire si cu o experienta de peste 10 ani in intretinerea si service-ul acestor tipuri de echipamente. Echipamente: -sterilizator cu abur = 2buc -sterilizator cu oxid de etilena = 1buc -spalator/dezinfector automat = 2buc PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA24964065
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
Furnizor / câștigător
NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
Cod CPV
50420000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.280 RON
Valoare atribuită
5.280 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.280 RON

din 5.280 RON estimat