Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanta privind monitorizarea partenerilor: Monitorizarea partenerilor: vizite in teren la sediul partenerilor de proiect, 1 raport de monitorizare la fiecare 3 luni, 6 rapoarte/proiect, 3600 lei / raport 1.2.Servicii de consultanta privind evaluarea tehnica: Evaluare tehnica a implementarii proiectului: 1 raport de evaluare tehnica a proiectului / 6 luni, 3 rapoarte/proiect, 2000 lei/raport 1.3.Servicii de consultanta privind raportarea: Intocmirea raportarilor de progres ale proiectului: 1 raport de progres / 6 luni, 3 rapoarte de progres / proiect, 4000 lei/raport
- Număr anunț
- DA24938874
- Autoritate contractantă
- COMUNA LUNCAVITA (CUI 4508576)
- Furnizor / câștigător
- BOGOS OCTAVIAN PFA (CUI 24832568)
- Cod CPV
- 79411000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.600 RON
- Valoare atribuită
- 39.600 RON
- Data publicării
- 29.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.