Atribuită Cumpărare directă

CONVERTOR ETHERNET LAN LA SERIAL RS-232, DELOCK 62504 Connector: Host: 1 x RJ45 female Device: 1 x Sub-D 9 pin Serial RS-232 male 1 x DC 1.3 x 3.5 mm for power supply 1 x 2 pin terminal block for power supply Data transfer rate: Fast Ethernet up to 100 Mb/s RS-232 up to 460 Kb/s LED indicators for status TX / RX Reset bottom ± 15 kV ESD protection for all signal pins Power consumption: 97 mA / 2328 mW Power supply with 10 ~ 30 V via terminal block or DC port Dimension DC port: 1,35 x 3,5 mm (ground outside, plus inside) Operating temperature: - 25° ~ 65° C Storage temperature: - 40° ~ 85° C Relative humidity: 5 ~ 95 % (not condensing) Housing: plastic Cerinte de sistem: -Windows XP/XP-64/Vista/Vista-64/7/7-64/8.1/8.1-64/10/10-64/Server 2012 -One free Ethernet port. Pachetul contine: -Converter -Mounting set for DIN rail -Driver CD -User manual Garantie: 24 luni Pret: 440 lei fara TVA/buc 3 buc Pret total: 1320 lei fara TVA

Număr anunț
DA25006265
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02512 (CUI 4316090)
Furnizor / câștigător
GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
Cod CPV
31731100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.320 RON
Valoare atribuită
1.320 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.320 RON

din 1.320 RON estimat