Atribuită Cumpărare directă

TB0399999214 ROBINET ALAMA TRECERE 1 1/2" FF T102F112 REMER 3 buc x 36,99 lei/buc

Număr anunț
DA24994431
Autoritate contractantă
Goldterm Mangalia SA (CUI 30750004)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
42130000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110,97 RON
Valoare atribuită
110,97 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110,97 RON

din 110,97 RON estimat