Atribuită Cumpărare directă

SIFON FLEX BUC 3 4.6233 BROASCA BUC 2 16.805 BUTUC BUC 2 26.89 PRELUNGITOR 3 M BUC 1 17.9 VINCLU BUC 26 1.4481 COT WC BUC 1 16.81 LACAT 40MM BUC 6 9.6633 DISC SCAI BUC 2 2.855 SPRAY VASELINA BUC 1 15.8 SPRAY DEGRIPANT BUC 1 15.8 PENSULA BUC 1 4.03

Număr anunț
DA24942605
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL D-NA STANCA FAGARAS (CUI 29403915)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
272,94 RON
Valoare atribuită
272,94 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

272,94 RON

din 272,94 RON estimat