Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE CONFORM ANUNT ADV 1125277 PARCHET SUPER NATURAL CLASIC COLORADO OAK 5543 CLASA 33 AC5 MP 100 35 COLTAR INTERIOR BUC 34 1 COLTAR EXTERIOR BUC 15 1 TERMINATII STG-DR SETR 6 2 PLINTA PVC BARA 2.5 ML BUC 40 6.5 FOLIE PARCHET 5 MM MP 170 1.7
- Număr anunț
- DA24936802
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "SERBAN CANTACUZINO" AL JUDETULUI PRAHOVA (CUI 2998382)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
- Cod CPV
- 44112240-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.940 RON
- Valoare atribuită
- 3.940 RON
- Data publicării
- 29.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.