Atribuită Cumpărare directă

PACHET CARNE PIEPT DEZ.INT.ATM CCA 4.5 PULPE SUP.DEZ.F.P.ATM CCA

Număr anunț
DA24935995
Autoritate contractantă
Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI 4340200)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15100000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
664,55 RON
Valoare atribuită
664,55 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

664,55 RON

din 664,55 RON estimat