Atribuită Cumpărare directă

Digi Net Business Garantat 150- 360 RON fara TVA 24 posturi televiziune digitala- 561,36 Lei RON fara TVA

Număr anunț
DA24936260
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - CERCUL MILITAR NATIONAL UM 02594 BUCURESTI (CUI 6080114)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72318000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.134,96 RON
Valoare atribuită
10.134,96 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.134,96 RON

din 10.134,96 RON estimat