Atribuită Cumpărare directă

Pachet software antivirus ESET ENDPOINT PROTECTION ADVANCED, pentru 200 stații de lucru. Contractul se va încheia pe o perioada de 36 luni. Cerințele detaliate ale achiziției se vor transmite pe e-mail.

Număr anunț
DA24942861
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI 2351555)
Furnizor / câștigător
AXEL SOFT IT GROUP SRL (CUI 14594957)
Cod CPV
48761000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.820 RON
Valoare atribuită
17.820 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.820 RON

din 17.820 RON estimat