Atribuită Cumpărare directă

Hartie laser A4 80 gr./mp Excelent copy /ASOLUT PAPER COMANDA SEAP TINE LOC DE COMANDA FERMA!

Număr anunț
DA24933597
Autoritate contractantă
SPITALUL DE ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE AZUGA (CUI 2845125)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30197644-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.130 RON
Valoare atribuită
1.130 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.130 RON

din 1.130 RON estimat