Atribuită
Cumpărare directă
Intervenția se poate solicita pentru orice tip de problema care are in componenta , calculatorul, perifericele (imprimante, scaner, etc), rețeaua de date (router, switch, servere, alte echipamente), pentru trimiterea echipamentelor la garanție sau la reparat, pentru consultanta in privirea modificări rețelei cat si a actualizări ei (schimbarea echipamentelor vechi)
- Număr anunț
- DA24942187
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC RALUCA RIPAN (CUI 5399450)
- Furnizor / câștigător
- BITSYNC SOLUTIONS S.R.L. (CUI 41072675)
- Cod CPV
- 50312000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 30.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.