Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator pentru multiplicat xerox A5 alba 80 gr mp 500 coli top OPTITEXT

Număr anunț
DA24936559
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETULUI CLUJ (CUI 4288012)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30197630-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
162,50 RON
Valoare atribuită
162,50 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

162,50 RON

din 162,50 RON estimat