Atribuită Cumpărare directă

piept de pui cu os- 800kg, pulpe de pui- 200kg, pulpa porc - 700kg, carne tocata - 360 kg, spate pui - 200 kg

Număr anunț
DA24941520
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
Furnizor / câștigător
CINA CARMANGERIE SRL (CUI 2878920)
Cod CPV
15112000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.580 RON
Valoare atribuită
29.580 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.580 RON

din 29.580 RON estimat