Atribuită Cumpărare directă

cornier laminat 50x50x5 si 100x100 x10

Număr anunț
DA24945969
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
SATEMIS SFERA PROFILE S.R.L. (CUI 37707478)
Cod CPV
44330000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
112.000 RON
Valoare atribuită
112.000 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

112.000 RON

din 112.000 RON estimat