Atribuită
Cumpărare directă
Manusi examinare NITRIL nepudrate GERMANMED unica folosinta S, M, L, cutie x100 manusi , Certif C E. Ambidextre, hipoalergenice, culoare albastra. Cantitati si marimi necesare : - 30 cutii x 100 buc marime S; - 30 cutii x 100 buc marime M; - 30 cutii x 100 buc marime L.
- Număr anunț
- DA24937001
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC NEGRESTI OAS (CUI 3963960)
- Furnizor / câștigător
- CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
- Cod CPV
- 33141420-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.080 RON
- Valoare atribuită
- 1.080 RON
- Data publicării
- 29.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.