Atribuită Cumpărare directă

Denumire Cantitate CREION CORECTOR MILAN 7ML 80102 10 CUTTER MIC ECADA 50009 1 SANO BLUE 150G ODORIZANT BAZIN WC N87607 3 DOSAR ALB CU SINA P01711 25 HARTIE COPIATOR PLANO SPEED A4 80G/MP PLSPA4 10 ROLLER UNI-BALL UB-157, 0.7 UB-157 1 CUTTER OPTIMA 18MM OP-383000094 1 REGISTRU DE CASA AUTOCOPIATIV , A4 , 100 FILE/CARNET P01705 2 STAMPILA PRINTER 20 P02828 1 USB FLASH DRIVE 64GB KINGSTON DTI G4 DTIG4/64GB 1 SACI MENAJ OPTIMA SANO 240L N06553 4 SACI MENAJ OPTIMA SANO 35L N06522 5 LAVETE USCATE UNIVERSALE SANO N23567 1 CIF CREMA 500ML P07857 1 DETARTRANT NUFAR 800ML N35702 1 DETERGENT PARFUMAT DE PARDOSELI SANO 1L N91051 1 DETARTRANT WC BON SAN 750ML N99092 1 MATURA LATA GP N02643 1 LAVETA MICROFIBRA 30X30CM N30480 1 MARKER PERMANENT ARTLINE 1,5MM,107 P04500 2 MARKER WHITEBOARD 517 ARTLINE P04130 1 CREION CORECTOR 7 ML,VARF METALIC OPTIMA OP-39000007 2 ELASTIC PENTRU BANI GRAND, 70G/PUNGA P04566 1 COADA LEMN MATURA P06132 1 TONER COMPATIBIL SKY CE285A-CRG325/725 SKY285-CRG725 4 GALEATA OVALA CU STORCATOR FINO P06511 1 POST-IT HOPAX 76x76mm, 100 COLI, NEON P01324 2 POST-IT 12X44, 5 CULORI NEON /SET CNXD01-2 2 FOLIE PROTECTIE NOKI 4830 100 REZERVA ROLLER PILOT FRIXION P09049 9 ROLLER PILOT FRIXION P09048 2 PIX PENSAN TRIBALL 1003 15 HARTIE COPIATOR SKY COPY A4 80G/MP SKYCOPYA4 10 CUTIE ARHIVARE 150MM ALBA 4108 5

Număr anunț
DA24943870
Autoritate contractantă
Comuna Rasuceni (Primaria Comunei Rasuceni Judetul Giurgiu) (CUI 5026788)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI 9098809)
Cod CPV
30197000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.121,09 RON
Valoare atribuită
1.121,09 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.121,09 RON

din 1.121,09 RON estimat