Atribuită Cumpărare directă

Pungi autosigilante sterilizare cu 3 indicatori, 13/29 - 12000 buc Pungi autosigilante sterilizare cu 3 indicatori, 19/34 - 28000 buc Pungi autosigilante sterilizare cu 3 indicatori, 30/40 - 6000 buc Pungi autosigilante sterilizare cu 3 indicatori, 30/43 - 12000 buc Pungi autosigilante sterilizare cu 3 indicatori, 9/27 - 8000 buc

Număr anunț
DA24955006
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
Cod CPV
33198200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.160 RON
Valoare atribuită
29.160 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.160 RON

din 29.160 RON estimat