Atribuită Cumpărare directă

Hartie termica EKG 210 x 295mm 20 X 29 = 580 Hartie ecg/ekg Cardioline DELTA 60 Plus (210x30) / 210 mm x 30 m / 210x30 20 X 8.47 = 169.40 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA24945866
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
749,40 RON
Valoare atribuită
749,40 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

749,40 RON

din 749,40 RON estimat