Atribuită Cumpărare directă

Intocmire DALI pentru obiectivul de investitie AMENAJARE SANTURI DALATE PE STR.LUNCA MICA IN COMUNA BALENI , SAT BALENI-SARBI , JUDETUL DAMBOVITA

Număr anunț
DA24954580
Autoritate contractantă
PRIMARIA BALENI (CUI 4280060)
Furnizor / câștigător
PRIMAVERA URBAN CONSULTING S.R.L. (CUI 33845338)
Cod CPV
71322500-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.500 RON
Valoare atribuită
27.500 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.500 RON

din 27.500 RON estimat