Atribuită Cumpărare directă

Motorina Euro 5 , pe baza de carduri de credit, prin sistemul Petrom Card pentru 4 auto, 200 l/lună, în perioada 01.02.2020 - 31.07.2020

Număr anunț
DA24948365
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA A ZONEI MONTANE (CUI 40631086)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09134200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.552 RON
Valoare atribuită
21.552 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.552 RON

din 21.552 RON estimat