Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1. CADA DUS MERCUR 800x800 A/P - 1buc - 280,84 lei 2. SIFON 40x1 1/2 CU VENTIL 70 CADA DUS - 1 buc - 12,03 lei 3. COS GUNOI FLUTURE NR 4 -20 LT - 6 buc - 21, 00 lei 4. PROFIL HOHLKENHL ALB 101 2,5 M - 1buc - 7,52 lei 5. FARAS CU MANER FLEXI - 6 buc - 20,15 lei
- Număr anunț
- DA24954249
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 547,29 RON
- Valoare atribuită
- 547,29 RON
- Data publicării
- 31.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.