Atribuită
Cumpărare directă
Se va incheia contract de furnizare pentru: -ABONAMENTE PE ANUL 2020 LA PUBLICATII PERIODICE: CHEMICAL ENGINEERING Oxford Literary Review tier 3 print +online HYDROCARBON PROCESSING Modern Fiction Studies THE REVIEW OF ENGLISH STUDIES OIL AND GAS JOURNAL P+O PARAGRAPH Oil and Gas - varianta online
- Număr anunț
- DA24952243
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
- Furnizor / câștigător
- ROMDIDAC SA (CUI 1555719)
- Cod CPV
- 22212100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.819 RON
- Valoare atribuită
- 10.819 RON
- Data publicării
- 31.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.