Atribuită
Cumpărare directă
teo sap lichid;milde relax h ig;puff serv alb;40 onda role h ig;70puff serv albe;500ml alcool sanitar;5l mp sapun piele;4l trim sapun lichid;5l dermomed sap lichid;m prof rola 100m; 20 alufix saci menaj 60l;10 saci alufix 120l;fino 35l;240 l faro 10 saci menaj;2kg dero ozon;2l ace lavander;3 aro lavete univ; 3x50g bref mag;1.35l det vase pur;19ml airwich ap el;5l domestos dezinf;5l mp deter geamuri;10 l sano det pard;5l mp multi cleaner;4l sano multi cleaner;5l asevi det univ;5l domestos;aro set mop bbc 250g;th set faras lamela;avide bec halogen
- Număr anunț
- DA24967596
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Baltati (CUI 17140661)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.454,14 RON
- Valoare atribuită
- 1.454,14 RON
- Data publicării
- 03.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.