Atribuită Cumpărare directă

Servetele umede NIVEA, Servetele demachiante Elmiplant, Dischete Demachiante Prezenta achizitie tine loc de comanda ferma

Număr anunț
DA24948223
Autoritate contractantă
Teatrul Municipal Lucia Sturdza Bulandra (CUI 4220955)
Furnizor / câștigător
ULTRA FRESH IMPEX SRL (CUI 29580330)
Cod CPV
33700000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
267,30 RON
Valoare atribuită
267,30 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

267,30 RON

din 267,30 RON estimat