Atribuită Cumpărare directă

Pretul afisat reprezinta valoarea fara TVA a inchirierii pachetului dupa cum urmeaza: 1/ Pentru perioada 09.02.2020-21.02.2020 ( 12 zile) 20 toalete 2 / Pentru 14.03.2020-25.03.2020 ( 11 zile ) 20 toalete Facturile se vor emite separat dupa evenimente.

Număr anunț
DA24957427
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01227 Constanta (CUI 4300655)
Furnizor / câștigător
EURO-ECOLOGIC SRL (CUI 21311085)
Cod CPV
45215500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.322 RON
Valoare atribuită
23.322 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.322 RON

din 23.322 RON estimat