Atribuită Cumpărare directă

SOLUTIE GRESIE 5L SOLUTIE PARCHET Solutie curatat CIF 500G

Număr anunț
DA24959935
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "PHOENIX (CUI 17104855)
Furnizor / câștigător
REBUKE SRL (CUI 19247894)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
275,45 RON
Valoare atribuită
275,45 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

275,45 RON

din 275,45 RON estimat