Atribuită
Cumpărare directă
PULPE DEZOSATE FARA PIELE TAVITA 25.2KG X 14.50LEI/KG,PIEPT DEZOSAT PG 27.5KG X 16.00LEI/KG,ARIPI CURCAN 12KG X 8.50LEI/KG,PIEPT DEZOSAT CURCAN 24KG X 29.00LEI/KG,SALAU FILE 12KG X 23.00LEI/KG,MIX MEXICAN PG 2.5 5KG X 4.80LEI/KG,FASOLE VERDE PG 2.5 10KG X 4.80LEI/KG,MAZARE PG 2.5 10KG X 5.20LEI/KG,PUI GRILL 7.2KG X 8.20LEI/KG
- Număr anunț
- DA24965714
- Autoritate contractantă
- Gradinita Veseliei - Gherla jud Cluj (CUI 17958203)
- Furnizor / câștigător
- JOLDOS PROIMPEX SRL (CUI 9399070)
- Cod CPV
- 15100000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.062,44 RON
- Valoare atribuită
- 2.062,44 RON
- Data publicării
- 03.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.