Atribuită
Cumpărare directă
CASCAVAL DALIA CALUP KG KG 3,200 1 MERE GOLDEN PL KG CI KG 41,400 1 CEAPA GALBENA AT KG CI KG 9,785 1 USTUROI RO KG C.I KG 1,434 1 ARDEI GRAS BIANCA TR KG C KG 5,692 1 MORCOVI RO. KG C.I VRAC KG 9,745 1 TELINA RO KG C.I VRAC KG 5,288 1 ROSII TR. KG C.I VRAC KG 5,358 1 SORICA ULEI FLOAREA S1L ST 12 1 HELGA LAPTE 1,5% 1L BU 15 1 TPS ZAHAR 1KG PG 10 1 TPS FAINA ALBA 000 1KG PG 10 1 TPS MALAI 1KG PG 3 1 BANEASA GRIS 500G PG 3 1 REGAL OTET ALIMENTAR 1L ST 1 1 KAMIS CIMBRU 10G PG 5 1 KAMIS PATRUNJEL 8G PG 5 1 KAMIS FOI DAFIN 5G PG 5 1 KAMIS LEUSTEAN 7G PG 5 1 KAMIS TARHON 10G PG 5 1 DELIKAT LEGUME 1KG PG 6 1 DANONE IAURT NAT3,5% 130G IF 23 7 ALBALACT UNT 82% 200G BU 25 1 ALBATROS OUA COD2 CL.L 30 IF 1 30 PULPA SUP PUI OS IQF CG.1 BU 7 1 CAMARA VERDE SPANAC TOCAT PG 2 1 ALBALACT SMANTANA 20% 900 BU 2
- Număr anunț
- DA24954448
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Mihail Kogalniceanu Sebes (CUI 12864680)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.295,43 RON
- Valoare atribuită
- 1.295,43 RON
- Data publicării
- 31.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.