Atribuită Cumpărare directă

Cazare in BUCURESTI – Hotel RIN GRAND 4* Perioada: : 4-5.02.2020, 1 noapte pentru dr.Hadareanu Viorel Tarif: Tarif: 48 euro / camera / noapte, 229.33 lei cu TVA

Număr anunț
DA24961684
Autoritate contractantă
Institutul de Medicina Legala Tg. Mures (CUI 13700979)
Furnizor / câștigător
EXIMTUR SRL (CUI 3553943)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
218,40 RON
Valoare atribuită
218,40 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

218,40 RON

din 218,40 RON estimat