Atribuită Cumpărare directă

PLANTE DE INTERIOR - Model: SPATHIPHYLLUM H45 D12CM - 35 DE BUCATI. CONFORM OFERTA.

Număr anunț
DA24966388
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
03451000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
609,45 RON
Valoare atribuită
609,45 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

609,45 RON

din 609,45 RON estimat