Atribuită
Cumpărare directă
Asigurarea serviciilor de asistenta tehnica si mentenanta de nivel superior pentru exploatarea si mentinerea in functiune a aplicatiei Oracle EBS, pentru o perioada de 12 luni, conform cu cerintele caietului de sarcini nr.8/3/1/14.01.2020 si modelului de contract atasate. Pachetul serviciilor cuprinde urmatoarele module implementate: Oracle General Ledger – Contabilitate Generala; Oracle Payables – Contabilitate Furnizori-Plati; Oracle Receivables – Contabilitate; Clienti-Incasari; Oracle Cash Management – Contabilitate Lichiditati; Oracle Fixed Assets – Gestiune Mijloace Fixe.
- Număr anunț
- DA24974055
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI 11054529)
- Furnizor / câștigător
- KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
- Cod CPV
- 72253200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 79.800 RON
- Valoare atribuită
- 79.800 RON
- Data publicării
- 04.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.