Atribuită
Cumpărare directă
Televizor cu cerințe minime obligatorii: Tip LED, Tip TV Smart TV, Sistem audio Stereo, Diagonala ecran (cm) 108, Tip display Plat, rezoluție 4K ULTRA hd, Aspect imagine 16:9, Tuner digital DVB-C, DVB-T, DVB-T2, DVB- S, DVB-S2, DVB-C2, Analog, cu Redare video, cu intrare antena, cu player multimedia integrat, conexiune rețea Wi-Fi integrat, conexiuni bluetooth, Slot Cl+
- Număr anunț
- DA24968249
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SATU MARE (CUI 16047824)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 32324000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.344,53 RON
- Valoare atribuită
- 1.344,53 RON
- Data publicării
- 04.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.