Atribuită
Cumpărare directă
Saci menaj 60L 10/rola 60*70cm Suprem Buc 20 1.35 Saci menaj 135L 70*110cm 10/rola Suprem Buc 15 3.06 Laveta microfibra universala 30X30 Oti 040118 Buc 20 3.3 Detergent pardoseli Sano Floor Musk trandafir 2L Buc 6 19.95 Detergent pardoseli Sano Floor White Orchid 2L Buc 4 19.95 Dezinfectant Domestos 750ml Buc 7 7.08 Deodorant WC Bref pastile Buc 20 7.14 Detergent geamuri cu pulverizator Rivex 750ml Buc 3 6.6 Rezerva mop bumbac 250g Suprem Buc 5 2.86 Coada lemn pentru mop OTI 140300 Buc 5 1.79
- Număr anunț
- DA24969177
- Autoritate contractantă
- Scoala de Muzica ''Augustin Bena" Cluj Napoca (CUI 17965570)
- Furnizor / câștigător
- SUPREMOFFICE SRL (CUI 15241139)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 573,81 RON
- Valoare atribuită
- 573,81 RON
- Data publicării
- 04.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.