Atribuită
Cumpărare directă
Pachet birotica/papetarie NUMAR DE REFERINTA: Q1 PRET DE CATALOG: 1.024,59 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: Pachet COD SI DENUMIRE CPV: 30192000-1 Accesorii de birou (Rev.2) DESCRIERE: pix cu mecanism - 60 buc x 0.74 lei banda corectoare 5mm - 20 buc x 2.60 lei pix rosu - 10 buc x 1.3... mai departe
- Număr anunț
- DA24994353
- Autoritate contractantă
- UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA BAIA DE CRIS (CUI 4374032)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.024,59 RON
- Valoare atribuită
- 1.024,59 RON
- Data publicării
- 06.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.