Atribuită
Cumpărare directă
1 CV EXAMINARI AVIZ MEDICAL 9PERSX 180LEI =1620.00LEI 2 CV EXAMINARI AVIZ PSIHOLOGIC 9 PERS X 40LEI= 360.00LEI 3 CV ANALIZE MEDICALE HIV 3 PERSX 45LEI =135.00LEI 4 CV ANALIZE MEDICALE HBS 3 PERSX 35LEI =105.00LEI 5 CV ANALIZE MEDICALE HCV 3 PERSX 35LEI =105.00LEI 6 CV ANALIZE COPROPARAZITOLOGIC 36PERS X 10LEI =360.00LEI 7 CV ANALIZE MEDICALE COPROBACTERIOLOGIC 26PERS X 18LEI= 468.00LEI 8 CV RECIPIENTE PER 60X1 =60.00 LEI
- Număr anunț
- DA24964485
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti (CUI 18812396)
- Furnizor / câștigător
- NATISAN MEDICINA GENERALA SRL (CUI 15450062)
- Cod CPV
- 85147000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.213 RON
- Valoare atribuită
- 3.213 RON
- Data publicării
- 03.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.