Atribuită
Cumpărare directă
LEVOMEPROMAZIN 25MG 800TB/0.56 FENOBARBITAL 100MG 250TB/0.18 CARBEPSIL 200MG 270TB/0.15 RIVOTRIL 0.5MG 80TB/0.14 ANXIAR 1MG 400TB/0.14 NITRAZEPAM 5 MG 90TB/0.12 SANVAL 10 MG 60TB/0.22 PIRACETAM 400MG 200TB/0.18 CAVINTON 10MG 60TB/0.39 BETASERC 24 MG 60TB/0.69
- Număr anunț
- DA24974934
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
- Furnizor / câștigător
- MAYDIS FARM SRL (CUI 9925965)
- Cod CPV
- 33661700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 725,50 RON
- Valoare atribuită
- 725,50 RON
- Data publicării
- 04.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.