Atribuită Cumpărare directă

pastrama 8x23.90, kaizer 8 x26.30, crenwursti 8x18, leber 40x2.5, cabanos 6x21.7, salam taranesc 8x17.30, coaste afumate 14x16, carnati 7x20.40

Număr anunț
DA24945395
Autoritate contractantă
CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA BOZIENI (CUI 2613958)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) SA (CUI 1997087)
Cod CPV
15131400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.281 RON
Valoare atribuită
1.281 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.281 RON

din 1.281 RON estimat