Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta GREEN CITY VOLUNTARI SA este interesata sa achizitioneze servicii de administrare personal pentru o perioada de 6 (sase) luni, necesare subscrisei pentru gestionarea si raportarea salariatiilor conform prevederilor legale in vigoare.
- Număr anunț
- DA24956819
- Autoritate contractantă
- GREEN CITY VOLUNTARI SA (CUI 32314206)
- Furnizor / câștigător
- NEXUS HRP S.R.L. (CUI 18369729)
- Cod CPV
- 79631000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 31.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.