Atribuită Cumpărare directă

PIEPT PUI DEZOSAT FARA PIELE REF TRANSAT IN UNITATEA PROPRIE

Număr anunț
DA24956913
Autoritate contractantă
GRADINITA STEP BY STEP CU PROGRAM PRELUNGIT SI PROGRAM NORMAL "RAZA DE SOARE' MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29170402)
Furnizor / câștigător
PION IMPEX SRL (CUI 6697870)
Cod CPV
15112100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
261,45 RON
Valoare atribuită
261,45 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

261,45 RON

din 261,45 RON estimat