Atribuită
Cumpărare directă
HP CF540A (203A) cartus toner negru original pt Color LaserJet Pro M254dw/M280nw/M281fdw - 1.400 pag; HP CF541A (203A) cartus toner cyan original pt Color LaserJet Pro M254dw/M280nw/M281fdw - 1.300 pag.; HP CF542A (203A) cartus toner yellow original pt Color LaserJet Pro M254dw/M280nw/M281fdw - 1.300 pag.; HP CF543A (203A) cartus toner magenta original pt Color LaserJet Pro M254dw/M280nw/M281fdw - 1.300 pag.
- Număr anunț
- DA24967327
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.505 RON
- Valoare atribuită
- 2.505 RON
- Data publicării
- 03.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.