Atribuită
Cumpărare directă
Publicare anunt de concurs pentru post personal contractual, pe perioada nedeterminata, in Monitorul Oficial, ziar national si portal www.posturi.gov. Denumirea postului : Guard. Text anunt cuprins intre 0 si 1000 de caractere (contine 933 caractere cu tot cu spatii).
- Număr anunț
- DA24966954
- Autoritate contractantă
- COMUNA CHIOJDENI (PRIMARIA COMUNEI CHIOJDENI) (CUI 4350769)
- Furnizor / câștigător
- OFICIAL PRESS SRL (CUI 34336600)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 335,29 RON
- Valoare atribuită
- 335,29 RON
- Data publicării
- 03.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.