Atribuită Cumpărare directă

PRELUNGIRE 1 modul + suport standard, Certificat de Acordare a Definitivarii in Invatamant, Aplicatie Editare Diplome 1 an, Aplicatie destinata completarii diplomelor si certificatelor din urmatoarele domenii: Invatamant gimnazial, Invatamant preuniversitar, Invatamant superior,Primarii, Formare Profesionala Adulti, Personal Didactic si Ministerul de Interne cu oferirea de suport tehnic

Număr anunț
DA24988025
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar al Judetului Brasov (CUI 4384290)
Furnizor / câștigător
CASE SOFTWARE SRL (CUI 17276044)
Cod CPV
48900000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
197,10 RON
Valoare atribuită
197,10 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

197,10 RON

din 197,10 RON estimat