Atribuită Cumpărare directă

PWUP-LI300AG-CG01B UPS nJoy Argus 3000, 3000VA/1800W, Line-interactive, LCD Display, Management, Repornire Automata, Reglaj Automat al Tensiunii, Montare Rack / Tower, sinusoida pura Specificatii Output Capacitate putere 3000VA/1800W Voltaj nominal output 230 V Distorsiuni Voltaj nominal +-10% Frecventa output 50 Hz ± 1 Hz Conectori output 8 x IEC C13 Battery Backup & Surge Protection Input: Voltaj nominal input 230 V Frecventa input 50Hz ~ 60 Hz (Auto sensing) Conectori input 1 x AC input cable Lungime cablu (m) 1.4 Baterie si Timp functionare: Model baterie 12V 7.5Ah x 4 Baterii incluse 12V 7.5Ah x 4 Sloturi baterie disponibile 4 Timp mediu de incarcare 6 ore pana la 90% Protectie la supratensiune DC Da Timp mediu de functionare 18 min la 25% sarcina 7,5 min la 50% sarcina 4 min la 75% sarcina Management: Management Da Sloturi de conectare USB sau SNMP card (optional) Panou de control LCD Display Alarma sonora Da Atentionari sonore Mod baterie Baterie Descarcata/Oprire UPS Suprasarcina Defect Software da Protectie Protectie supratensiune Da Protectie cabluri de date RJ45/RJ11 Mediu functionare: Temperatura 0 - 40 grade Celsius Umiditate 0 - 90 % (fara condens) Zgomot (dBA) ≤50 Altele Tipodimensiune (U) 2U Dimensiuni 400 x 438 x 88 mm - 2U Greutate (Kg) 22 Culoare Negru Accesorii incluse 1 x Cablu alimentare Cablu USB Kit montare in rack Manual utilizare Warranty card Altele Repornire automata la revenirea curentului alternativ Iesire sinusoidala pura Functie EPO Garantie ac

Număr anunț
DA24959057
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
31154000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.856 RON
Valoare atribuită
2.856 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.856 RON

din 2.856 RON estimat